Kurucu ve Danışman Öğretim Üyesi

M. Fatih Akay

Genel Koordinatör

Tüm ekipler arasındaki koordinasyonu sağlamak, denetlemek ve ilgili raporları danışman öğretim üyesi olan Fatih Akay ile paylaşmak.

Mirelda Diker

Genel Koordinatör Yardımcıları

Tüm ekipler arasındaki koordinasyonu sağlamak, denetlemek ve ilgili raporları genel koordinatör ile paylaşmak.

Buğra Yeler

Staj ve Eğitim

İrem Deveci

Teknik Etkinlik ve Teknik Ekip

Sena Çokol

Sekretarya ve Fuaye

Sude Sarı

Sponsor ve Sosyal Etkinlik

Umut Boybeyi

IT ve Strateji

IT Ekibi

Atakan Ünal

Koordinatör
Azra Berfin Kaya
Web
Mecit Melih Hocaoğlu
Web
Yaren Tunçdemir
Web
Dilara Kuzey
Sosyal Medya
Mehmet Can Özçelik
Sosyal Medya
Alperen Ruhbaş
Tasarım
Mehmet Eren Olgun
Tasarım
Mustafa Tunçer
Tasarım
Ömer Faruk Güneş
Tasarım
Emre Özdem
Video Editör

Sosyal Etkinlik Ekibi

Utku Mert

Koordinatör
Ahmet Yalavaç
Furkan Atakan Göbelek
İbrahim Erdoğan
Simge Lale
Taha Yılmaz
Tuğçe Cengiz

Fuaye Ekibi

Burak Özdoğan

Koordinatör
Aygül Dikmen
Begüm Bolat
Dilaray Çam
Doğukan Altun
Ecem Öner
Erdem Eren
Helin Narin
İrem Bolat
İzzet Cihan Bilgi
Melike Gülsen Arslan
Nezaket Kaya
Ömer Eraslan
Sümeyra Çam
Yasemin Gündüz
Yusuf Akyol
Zeynep Erdem

Sponsor Ekibi

Baki Akar

Koordinatör
Ali Haydar Demir
Caner Çetin
Ceren Ulus
Emre Ulusoy
Mustafa İsmail Eyi
Oğuzhan Güney
Selin Karslı

Eğitim Ekibi

Burak Çetin

Koordinatör
Bora Gülsoy
Elif Ayhan
Elif Yiğitbaşı
Gülşah Akça

Staj Ekibi

Doğukan Kaya

Koordinatör
Cihan Koca
Kevser Koç
Melike Arıkan
Meyra Can
Semanur Aydınlık

Strateji & Dış İlişkiler Ekibi

Mehmet Can Özkülekçi

Koordinatör
Aslıhan Sönmez
Eray Mulla
Eray Uçar
Gökçe Köküm
Gürkan Solak
Hatice Özbolat
İrem Aybüke Buğrul
Veli Dağı
Zelal Başak Akyol

Teknik Ekip

Yusuf Kaya

Koordinatör
Anıl Yılmaz
Enes Zeydan
Fatih Kaya
Kağan Özdamar
Mustafa Emre Kalaycık
Remzi Berkyez
Şemsettin Ocak
Zeliha Şeker

Teknik Etkinlik Ekibi

Gizem Erdoğan

Koordinatör
Abdurrahman Kürkcü
Altan Ulaş Zöhre
Ayşe Uyanık
Berke Tabak
Eda Nur Coşkun
Emre Kaya
Ergin Çetin
Kayra Turan
Nazlı Yusufoğlu
Nesteren Gözükızıl
Nurullah Akıncı
Samed Hıra
Sedakat Ekmekçi
Tala Hamşo
Yaren Dönmez
Zülal Karadepe

Sekretarya Ekibi

Sena Çokol

Koordinatör
Cansu Künar
Erim Doğan
Esra Nas
Hakan Sarı
Hüseyin Uğurlu
Mehmet Efe Yılmaz
Murat Özcan
Ozan Umut Sarışen
Şebnem Arlı
Sena Kalkan
Yusuf Demir

Mezun Ekibi

Sevtap Erdem

Koordinatör
Alpay Koyuncuoğlu
Ebru Dalkır
Elman Badalov
Hasan Bihan
Kadir Tereci
Nur Kılçadır
Pınar Tekeş
Rumeysa Kumru
Sena Zincircioğlu
Serdar Zekioğlu
Uğur Duran
Zeynep Endes

Proje Ekibi

Gülfem Ergen

Güzin Sena Akan

Hasan Hüseyin Yurdagül

Hüsna Daşkıran

İrem Deveci

Mustafa İsmail Eyi

Sude Sarı

Yusuf Bilge Özpolat