Birçok farklı ekibimiz ve birçok üye arkadaşımız var. Size en uygun olan ekibe katılabilirsiniz.

M. Fatih Akay

Danışman Öğretim Üyesi

Genel Koordinatör

Tüm ekipler arasındaki koordinasyonu sağlamak, denetlemek ve ilgili raporları danışman öğretim üyesi olan Fatih Akay ile paylaşmak.

Genel Koordinatör Yardımcısı

Tüm ekipler arasındaki koordinasyonu sağlamak, denetlemek ve ilgili raporları genel koordinatör ile paylaşmak.

Sevtap Erdem

Genel Koordinatör

İmra Özkan

Genel Koordinatör Yardımcısı

Basın Yayın Ekibi

Yapılacak etkinlikleri sosyal medya üzerinden öğrenci arkadaşlarımıza duyurmak; önceki etkinliklerin resim ve videolarını paylaşmak; CENGA ve CUCENGSA adlı web sitelerimizin yönetimini sağlamak.

Ümit Çekirge

Koordinatör

Osman Yıldız

Web

İbrahim Can Özkan

Web

Efe İncefikir

Web

Mustafa Boleken

Web

Serdar Köktaş

Web

Zeynep Beyza İncik

Tasarım

Mehmet Can Özkülekçi

Tasarım

Rüveyda Kılıç

Tasarım

Emre Özdem

Tasarım

Taha Yılmaz

Tasarım

Recai Koray İzlimek

Tasarım

Azra Berfin Kaya

Tasarım

Ahmet Şeker

Tasarım

Hakan Ünal

Sosyal Medya

Deniz Doğuş Uymaz

Sosyal Medya

Erdem Altın

Sosyal Medya

Sümeyye Divle

Sosyal Medya

Arif Emre Üzümcü

Sosyal Medya

Arda Kaan Arkan

Sosyal Medya

Ömer Eraslan

Sosyal Medya

Senem Umaç

Yayın

Sosyal Etkinlik Ekibi

Bilgilendirme, yardımlaşma, eğlendirme gibi toplum veya grup yararına düzenlenen etkinliklerin düzenlenmesini sağlamak.

İmra Özkan

Koordinatör

Deniz Kadam

Koordinatör

Hasan Bihan

Uğur Duran

Şebnem Arlı

Utku Mert

Merve Bozkurt

Ziya Ağır

Sena Çokol

Furkan Eşkil

Ceren Ünlü

Beyza Barutcu

Senanur Seğmen

Fuaye Ekibi

Etkinlik alanına önceden gidip hazırlıkların yapılması. Etkinlik esnasında, ikramların takibini sağlamak ve fuaye alanının işlerinden sorumlu olmak.

Zeynep Endes

Koordinatör

Ümmühan Mert

Koordinatör

Ümit Çekirge

Kadir Tereci

Hasan Bihan

Berk Kubilay Turan

Cemnur Uzun

Niyazi Mert Demirel

Taylan Karaşah

Baran Batur

Çağrı Küçükbesleme

Aslıhan Sönmez

Aygül Dikmen

Elif İntizamoğlu

Gizem Erdoğan

Laika Alper

Mehmet Ali Dalgıç

Mustafa Toprak

Necibe Büşra Uylaş

Semanur Doğan

Sümeyra Çam

Büşra Oran

Cafer Enes Kahraman

Esra Demir

Mimardan Mammadov

Muhammed Emin Taş

Nurlan Mammadli

Onur Sağaltıcı

Zeynep Erdem

Yarem Malta

Cemal Miraç Ünlü

Doğukan Altun

Furkan Ekici

Kübra Çetinkaya

Nurlan Mamedli

Zeynep Beyza İncik

Sponsor Ekibi

Ekip koordinatörü eşliğinde öncelikle ekip üyeleri olmak üzere bütün ekiplerin katkılarıyla sponsor aranması, etkinliklerden önce destek alınabilecek firmaların listelenmesi ve bu firmalarla birebir görüşmeler yapmak.

Rumeysa Kumru

Koordinatör

Gürkan Solak

Koordinatör

Nur Kılçadır

Ömer Yılmaz

Ufuk Altıntaş

Berna Yılmaz

Aykut Kıymaz

Mirmardan Mammadov

Vedat Paksoy

Nurlan Mamedli

Sude Sarı

Mirelda Diker

Serkan Öztekin

Ali Cem Üzüm

Teknik Etkinlik Ekibi

Bir etkinliğin ya da panelin yapılacağı salonun imkânlarını kullanmak, olası sorunlara önceden önlem almak. Etkinlikte görev alacak sunucuların belirlenmesi ve gerekli metinlerin düzenlenmesi. Etkinlik öncesi kayıt işlemleri, etkinlik sonrası gerekli istatistiklerinin çıkarılması. Konuşmacılarla ile ekip arasında; etkinlik öncesi,sırası ve sonrası, gerekli iletişimin sağlanması.

Pınar Tekeş

Koordinatör

Mustafa Eren Özçetin

Koordinatör

Berk Kubilay Turan

Teknik Etkinlik

Cemnur Uzun

Teknik Etkinlik

Yaren Dönmez

Teknik Etkinlik

Eda Nur Çoşkun

Teknik Etkinlik

Ahmet Özçelik

Teknik Etkinlik

Aslı Taşer

Teknik Etkinlik

Umut Can Boybeyi

Teknik Etkinlik

Atilla Emre Okyay

Teknik Etkinlik

Berkay Köse

Teknik Etkinlik

Büşra Çelik

Teknik Etkinlik

Elif Ayhan

Teknik Etkinlik

İlksen Ekmekci

Teknik Etkinlik

Kübra Çetinkaya

Teknik Etkinlik

Mehmet Özcan Sayış

Teknik Etkinlik

Polen Yılmazay

Teknik Etkinlik

Sena Çokol

Teknik Etkinlik

Aygül Dikmen

Teknik Etkinlik

Gülşah Akça

Teknik Etkinlik

Ümit Korkmazer

Teknik Etkinlik

Beyza Sinem Ankara

Sunucu

Ali Doğan

Sunucu

Serdar Zekioğlu

Teknik Ekip

Mehmet Yılmaz

Teknik Ekip

Mehmet Ali Dalak

Teknik Ekip

Enes Zeydan

Teknik Ekip

Fatih Kaya

Teknik Ekip

Ali Erdem Karaçay

Teknik Ekip

Denis Kaynar

Teknik Ekip

Alperen Yıldırım

Teknik Ekip

Özkan Bulut

Teknik Ekip

Ruhat Özcan

Teknik Ekip

Zeynep Eren

Plaket

Sena Zincircioğlu

Plaket

Gizem Erçelik

Plaket

Merve Sıla Lif

Kayıt Ekibi

Beyza Budak

Kayıt Ekibi

Alican Keklik

Kayıt Ekibi

Bilal Coşkun

Kayıt Ekibi

İrem Deveci

Kayıt Ekibi

Şevval Katırcı

Kayıt Ekibi

Esra Nas

Kayıt Ekibi

Tala Hamşo

Kayıt Ekibi

Selim Yiğit Ülker

Fotoğraf

Ekrem Yılmaz

Fotoğraf

Gizem Güler

Fotoğraf

Abdurrahman Kürkcü

Karşılama

Koray Aykor

Karşılama

Mehmet Can Yücel

Karşılama

Samed Hıra

Karşılama

Şimal Yıldırım

Karşılama

Buğra Yeler

Karşılama

Sedakat Ekmekçi

Karşılama

Proje Ekibi

Doç.Dr. M. Fatih Akay önderliğinde Makine Öğrenmesi, Derin Öğrenme ve Görüntü İşleme çalışma alanlarına ilgi duyan öğrencilerin kendi gelişimlerini sağladıktan sonra Ar-Ge projelerinde görev almalarını sağlamak için oluşturulmuş bir ekiptir.

Makine Öğrenmesi

Aygül Dikmen

İhsan Sulaıman

Murathan Solmaz

Mustafa Boleken

Özge Özkaya

Samed Hıra

Simge Çakır

Mustafa Eren Özçetin

Derin Öğrenme

Kadir Tereci

Mehmet Can Özkülekçi

Recai Koray İzlimek

İsa İmadoğlu

,

Görüntü İşleme

Ümit Çekirge

Kübra Çetinkaya

Okan Demirkan

Sevtap Erdem